NAUDI AJU RAGISTAMIST DETAILIDEROHKE PUSLEGA

NAUDI AJU RAGISTAMIST DETAILIDEROHKE PUSLEGA

Teadupärast on pusled nii väikeste kui suurte jaoks igavesti vahva tegevus. Lisaks muidugi ka kasulik, sest arendab tähelepanelikkust, nägemismälu, detailide märkamist, loogilist mõtlemist, terviku tunnetust ning mis väga hea- kannatlikkust viia alustatu lõpuni ja saavutada oma eesmärk . No ja muidugi on puslede kokkupanek hea ajaveetmise viis. See on kvaliteetaeg olles üksi või koos oma laste, sõprade või kallimaga.

Isegi kõige lihtsamate puslede kokkupanek püstitab pusle kokku panijale selge eesmärgi, mille poole pürgida. Nad peavad pusle kokkupanemiseks mõtlema ja paika panema strateegia, kuidas eesmärk saavutada. Tegevus hõlmab endas nii probleemi lahendamise oskust, arutlusoskust kui ka erinevate lahenduste väljatöötamise oskust. Kõik need oskused on vajalikud terve elukaare jooksul.

Maailm on suur pusle
Puslesid on loodud erakordselt palju, erinevate piltidega , erinevate kujudega, erineva detailsusega. Mida keerukam, seda põnevam väljakutse. Pusledega saad kokku panna kasvõi kogu maailma kaardi, nii kaasaegse kui ajaloolise, näiteks Ravensburger pusle maailmakaart aastast 1630. Väike arvutus ütleb, et puslefänn teab pärast selle kokkupanekut väga detailselt, milline oli tõenäoliselt maailm pea 400 aastat tagasi.

Suurim pusle maailmas!
Nii saab öelda Ravensburger pusle Disney mälestused kohta, kus on lausa 40320 pusletükki. Disney kümnest unustamatust hetkest on võimalik teha üks tohutusuur täielikult ühendatud pusle. Ruumi muidugi peab selle kokku panija varuma, sest valmis puslepildi kõrgus on 1,9 meetrit (kõrgem kui inimese keskmine pikkus ), laius lausa 6,8 meetrit.

Tuhandetest tükkidest puslede kokku panijad tunnevad ilmselt maailmas kõige detailsemalt mõnda objekti
Võtame kasvõi Ravensburger pusle Paabli torn, kus tähelepanelik silm ja hea mälutreening paneb paika 5000 tükist koosneva torni pildi. Tinglikult võib öelda, et puslefänn laob kokku torni kivi kivi haaval, aga mitte järjest, vaid korrastab meeletu segaduse täiuslikuks pildiks. See aga tähendab seda, et ta uurib algset pildi ülima tähelepanelikkusega , igat detaili, igat kivipragu, igat värvinüanssi . Pikk nuputamine ja kannatlikkus päädib alati rahuloluga ilusast pildist ning taas on põhjust olla uhke enda üle. Ja nii saab suur puslefänn võtta peagi ette uus piltmõistatus. Maailma vajab avastamist!

Teinekord on vahva kokku panna midagi kunstilist. No näiteks Ravensburger pusle Maagiline raamaturiiul, kus „kõigest“ 18 tuhande tükikesest valmib kokku panija rõõmuks 2,76 m * 1,93 suurune detailirohke raamaturiiul.

Ehk hoopis reisiks eri maailma nurkades läbi pusle – maailma
Kui ise ei saa parajasti minna reisima või planeerid vahvat seiklust või hoopistki tahad hoopis reisilt tulles oma mälestusi kinnistada, on hea mõte kokku panna eri maailmanurki tutvustavaid puslesid. Võtame või Ravensburger pusle Havai. Meie jaoks eksootiline maa, kaunid, hurmavad vaated. Ja kui palju pisidetaile selle juures, mida märgata. See on imeline! Nii et valmis pildi, mille suurus on 1,53* 1,01 m, võib uhkusega panna kaunistama oma toa seina. Mitu rõõmu korraga – valmis pilt ja kena sisustuselement.

Head asja ei pea ainult endale hoidma
Pusle sobib suurepäraselt kingituseks nii lapsele kui ka täiskasvanule. Detailirohke pusele on tore üllatus oma puslefännist lähedasele või kolleegile. Kinkides annad kaasa südamest tulevad soovid, toreda emotsiooni ning võimaluse nuputamiseks ja ajaveetmiseks.

Puslede ostmine on mugav ja kiire meie e-poest, vali välja vaid endale meelepärased tooted ja lisa ostukorvi.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 6% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 6% allahindlust oma esimeselt ostult!