OLED VALMIS? 18000 JA 40000 TÜKIGA PUSLED!

OLED VALMIS? 18000 JA 40000 TÜKIGA PUSLED!

Kas sulle meeldis juba lapsena mõistatusi lahendada ja kui jah, siis milline on sinu esimene mälestus nendest?

Mõnele meeldis viibida siseruumides ja lugeda, joonistada, teha kunsti ja käsitööd ning mõistatusi lahendada. Mõned mälestused on ebamäärasemad, mõned erksamad. Oli siis lõbus proovida leida õigele inimesele õige nägu või panna kokku pilti päkapikkudest – no ega polegi vahelt. Paljudel meist on olnud huvi ägedate kannatlikkust nõudvate tegevuste vastu.

Kas sa oled juba enda jaoks avastanud pusled? Ja kui suuri puslesi oled kokku pannud, kas ikka vähemalt 5000 tükist koosnevaid juba? Kui jaa, siis äge!

Siis ehk julged võtta ette ühe Ravensburgeri suure puslemõistatuse kokkupanemise, no näiteks Maagiline raamaturiiul, mis koosneb 18 000 tükist! Jah, muidugi tuleb arvestada, et aega kulub selle kokkupanemiseks päris palju. Kuid mis siis, rõõm saavutuse üle kaalub selle tuhandeid kordi üle.

Kus seda huvitavat ja detailiderohket pilti kokku panna?
No ruumi pead pildi kokku panemiseks ikka ka varuma, sest valmis pildi mõõtmed on 276*192 cm. Võib olla on sul mõni vaba tuba riietele ja külalistele, kuid nüüd saab muuta selle „pusletoaks“ või siis on kuskil toas piisavalt selleks vaba põrandaruumi.

Kas see on lihtne või raske?
Küllap on pildi kokku panemisel, nagu ikka, mõned lihtsad osad ja küllalt ka raskemaid, näiteks kui raamaturiiulitel on palju sarnase välimuse tükke, siis see võib juba päris keelruliseks minna.

Kellega koos puslet kokku panna?
Ikka ainult sellega, kellega koos on kõige erilisem seda koos teha (ka üksi iseendaga võib mõnikord olla just see kõige erilisem). Aga teha seda näiteks pika perioodi jooksul koos parima sõbraga, mis veel paremat tahta.

Kui tunned enne lõpetamist lihtsalt sellest loobumise ja kokku pakkimise tunnet?
Ikka võib juhtuda, et tüdimus tuleb peale. Kuid paned ju puslet kokku huvi pärast. Pea vahepeal lihtsalt pikki pause. Vaata pooleliolevat pilti niisama, naudi juba tehtut ja näita sõpradel uhkusega, kui palju oled juba teinud. Pane seda kokku ainult neil päevadel, kui sul on aega ja päriselt tuju ja tahmist seda teha ja tee seda rõõmuga.

Kas võtta pusle peale valmimist uuesti lahti ja panna kasti tagasi? Või teha sellest uhke seinapilt?
Kui on plaan uuesti lahti võtta ja pole kiiret sellega, siis nautige mõnda aega enne kasti tagasi panemist tehtut. Siis jagage näiteks seda kellegagi, kes tahab samuti seda väljakutset proovida. Pildi kokkupanemisel võid avastada ägedaid ja toredaid detaile, mille tausta on ka vahva uurida. Näiteks kõiki raamatute pealkirju (kas oled lugenud, või kuulnud nendest). Või mis saladuslikke asju võib veel olla riiulitel peidus. Ehk leiate midagi naljakatki, mida avastada ja teistega jagada. See on kindlasti suurepärane mõistatus, mille kallal töötada. Kõik pisidetailid on väga nauditavad.

Kui see pilt koos, siis võite kokku panna järgmise 18 tuhandest tükist koosneva pusle, nagu lummav õhtune jalutuskäik. Mida kõike sel jalutuskäigul võib näha….

Või võta vastu väljakutse ja tee maailmarekord!
Ravensburger on purustanud hämmastava 40 320 detailiga maailma suurima pusle tükkidest kokku pandava pildi maailmarekordi. See on vapustavalt 8000 pusletükki rohkem, kui eelmine maailmarekord!

Guinnessi maailmarekord kinnitab, et Disney mälestused Ravensburgerist on suurim müügil olev pusle maailmas nii tükkide arvu kui ka suuruse poolest. Pusle on muljetavaldavalt 1,9 meetrit kõrge ning 6,8 meetrit lai. Disney kümnest unustamatust hetkest on võimalik teha üks tohutusuur täielikult ühendatud pusle.

See kopsakas 20 kg kaaluv pusle on seega peaaegu seitse meetrit lai ja veidi alla kahe meetri kõrge! See on pakitud eraldi kümnesse kotti, millest igaüks moodustab eraldi sektsiooni, nii et saate selle järk-järgult täita. Kui kõik osad on ühendatud, on pusle valmis ja saad selle suurelt seinale panna, kasutades tükkide ühendamiseks pusleliimi.

Selles hiiglaslikus mõistatuses on 10 käsitsi joonistatud stseeni ikoonilistest Disney filmidest, sealhulgas Lumivalgeke, Dumbo, Bambi, Tuhkatriinu, Peter Paan, Džungliraamat, Väike merineitsi, Kaunitar ja Koletis, Lõvikuningas ning Fantaasia. Iga stseeni raamib filmiriba, mis näitab filmi ilmumisaastat ja kujutab iga filmi lisastseene. Pakis on kaasas ka juhend, milles palju kasulikke näpunäiteid pusle kokkupanekuks.

Lisaboonus!
Miki Hiire sümbol on peidetud igasse 10sse stseeni, andes veel juurde avastamisrõõmu! Rekordiline pusle saab kahtlemata tõsiste puslehuviliste ja kollektsionääride jaoks uus väljakutse.

Tule ja leia enda suured ja veel suuremad lemmik pusled meie puslede e-poest


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 6% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 6% allahindlust oma esimeselt ostult!