PUSLED PAKUVAD TEGEVUST KOGU PERELE

PUSLED PAKUVAD TEGEVUST KOGU PERELE

Pusled, värvilised, lõbusad, rasked, lihtsad väiksed või suured tükid. Pusle on imeline vahend, mis tõmbab paljude tähelepanu kasvõi mõneks minutiks. Mida raskem on pusle, seda aeganõudvam kuid samas huvitavam see on. Kujutage ette väikse laua peal seisvat puslet, mille pilt iga päevaga muutub üha selgemaks ning selgemaks kuni üks päev (aasta või mitu kuud hiljem) on see koos. See on sama tunne kui just on lõpetatud raamat ning pilk jääb seisma igapäeva elu peale, mõeldes mida nüüd edasi? Mõeldes aga väiksemate peale on ka neile mitmeid erinevaid puslesid olemas, tuleb vaid veidikene ringi vaadata ja kõik tuleb silme ette. Puslede kokku panek suurepärane tegevus kogu perele.

Pusle kasutusvõimalused
Mida tehakse sõpradega koos? Mängitakse kaarte, vaadatakse filme ning sarju kuid mis siis kui sinna vahele lükata ka pusle kokku panemine? Võibolla üks huvitav mäng, kes jõuab kõige kiiremini pusle kokku? Pusled ei ole vaid lastele vaid meile kõigile. Selle pärast on võimalik ka poodides otsida puslesid spetsiaalselt nii lastele, peredele kui ka täiskasvanutele.

Lisaks ei pea me rahule jääma enam tavalise puslega vaid me saame kokku panna 3D ning püramiidipuslesid, mille alla käivad näiteks Big Beni ning Disney lossi ehitamine.

  • Puupusled – Eriti head väikestele lastele, kes panevad veel kokku erinevaid lihtsaid kujundeid.
  • Pimedas helendavad pusled – ideaalsed tuppa valguse toomiseks, kui laps näiteks kardab pimedas toas olemist. Samuti on helendavaid puslesid väga huvitav vaadata ka kõigil teistel.
  • Puslepallid – Nagu nimigi ütleb on tegemist pallidega. Ideaalsete pallidega, mida saab puslena kokku panna. Neid on nii õpetavaid nt gloobus kui ka lõbusamaid erinevatest filmidest.

Puslede kokkupanek võib olla teie pere või sõprade uus traditsioon. See on õpetav, treenib aju ning ka maailmavaadet. Mida ikka öeldakse puslede kohta, mida ei oska enam kokku panna? Astu samm tagasi, vaata suuremat pilti. Kui pusle on täna liiga raske siis vaata homme sellele uue pilguga peale, kui see on aga liiga lihtne on igav. Ka üks pusletükk päevas on piisav edasiliikumiseks. Erinevad pusled pakuvad tegevust kogu perele.

Alustamaks aga uut traditsiooni on vaja head energiat ning lõbusat olekut. Seda saab teha huvitava puslega, mis on silmale ilus kõikidele mängijatele. Kui suvel on plaan reisida Pariisi, saab enne seda kokku panna Eiffeli Torni! Ideid on mitmeid erinevaid kuidas tuua pusled endale ning enda perele lähemale.

Otsimaks aga huvitavaid puslesid võib pilgu peale heita meie puslede e-poodi, kust võib leida kõik eelneva ning enamgi veel.

Lõbusaid õhtuid pusle seltsis!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 6% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 6% allahindlust oma esimeselt ostult!