RAVENSBURGER PUSLED – MIKS NEED ON NII POPULAARSED

RAVENSBURGER PUSLED – MIKS NEED ON NII POPULAARSED

Sinine kolmnurk, mis võeti kaubamärgina kasutusele 1974. aastal, on kvaliteedimärk ja lugupeetud kõrge teadlikkuse kaubamärk kõigi Ravensburger puslede austajate seas. See põhineb pereettevõttel, mis on pühendunud väärtustele, mis muutuvad tänapäeval üha olulisemaks. Ravensburgeri mängud, raamatud jm pakuvad meelelahutust ja mõnusat vaba aja veetmise võimalust, vallutades südame ja meele. Nad kannavad edasi väärtusi, mida meie ühiskond vajab: rõõmu, haridust ja ühtsustunnet.

Ravensburger pakub kvaliteetset sisu. Need tooted põhinevad kasvanud kogemusel ja kaasaegsetel teadmistel ja võimalustel. Ravensburger pakub kõrget materjalikvaliteeti, nende tootmist kontrollitakse rangete kvaliteedi- ja ohutuskriteeriumide järgi.

Ravensburger puslede tegija on pika ajalooga
Ravensburgeri ajalugu sai alguse Otto Maieri põhimõtetest. Oma aja haridusreformidest inspireerituna rajas ta 1883. aastal Ravensburgi kirjastuse. Tema eesmärk oli ühendada meelelahutus ja juhendamine. Tema soov oli panna kokku õppimine läbi tegemise. Tema kvaliteedistandardid on jätkuvalt kandunud üle tänapäeva ehk siis sobib ainult parim. Läbi aegade on selles ettevõttes loodud tohutu hulk erinevaid hariduslikke ja inspireerivaid mänge, sealhulgas on loodud imeline, täienev ja täiustuv puslede valik. Ja nende kujundused, mis muutuvad koos põlvkondade vahetumisega, trendide muutumisega – need on igal ajal ja ajastul kaunid, värvikad, maitsekad ning piltide valik on tohutu.

Ravensburger pusledega on nii lihtne
Sest nende valik on nii vinge, neil on väga ägedaid pilte, neid on erinevate suurustega ja nendega saab mängida ilma liimi kasutamata. Neid on mõeldes igale eale, väikseimatele beebipusled, veidi suurematele klotsipusled või minipusled, kuni erilistele Ravensbureri puslede gurmaanidele tuhandete osakestega pusled. Neid on nii mitmekesiste võimalustega, näiteks saab pusle kokku rullida ja vajadusel riiulisse asetada ning see võtab nii hoiustades vähe ruumi. Või hoopis luua pusle taies kõrgusesse Eiffeli torni näol või tee pusle 3D versioonist oma lahe pliiatsitops.

Üllatuslikult on pusled üks jätkusuutlikkuse näide
Sageli on suurem osa mänguasjadest valmistatud suhteliselt odavast plastist. Mis on ka mõistetav, sest lapsed tüdinevad, kasvavad, mänguaeg on lühike, mood muutub jms. Ainus tõeline erand olid lauamängud ja ennekõike pusled.

Kaasajal oleme sageli mõelnud jätkusuutlikkusele suuremas pildis, kuid enamasti mitte selle peale, et meil on juba midagi, mis oleks täiuslik. Ravensburger pusled on valmistatud väga kvaliteetselt, mistõttu nende eluiga on äärmiselt pikk, need antakse sageli ära, päritakse või ostetakse käest kätte. Palju neist on valmistatud papist (taaskasutatav materjal!) ja trükivärvid on täiesti mittetoksilised. Need on jätkusuutlikkuse kriteeriumid!

Tootjafirma on korraldanud oma tegevust nii, et toodang on olemas müügiriigile võimalikult lähedal, et vältida pikki tarneteid.

Mis on pusledes veel toredat
Ravensburger pusle on suurepärane kingitus. Kui teate, et kellelegi meeldib mõistatusi lahendada, siis ei saa te eksida. Leia eakohaselt temaatiline ja sobiva keerukusega Ravensburger pusle, selle saaja naudib seda kindlasti. See kingitus ei satu kunagi prügikasti.

Avastage Ravensburgeri tootebrändide mitmekesisus nüüd meie e-poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 6% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 6% allahindlust oma esimeselt ostult!