PUSLE LIIM AITAB SINU SUURE TÖÖ SÄILITADA

PUSLE LIIM AITAB SINU SUURE TÖÖ SÄILITADA

Pusle kokkupanek, eriti paljudest, paljudest tükkidest koosneva pusle kokkupanek on põnev, aeganõudev tegevus.

See on tegevus, mis on rahustav. Tõsi- mõnikord võib ärritada, kui ei leia ega leia õiget tükki. Paneb proovile kannatlikkuse ja detailide märkamise ning omavahel seostamise oskuse. See on tegevus mis täidab meeldivalt vaba aega olles üksi, perega või sõpradega.

See hetk kui vajutad viimase puslekillu sellest imepärasest tükkide maailmast ning tekib see õige – sain selle pildi kokku- tunne, on hea . Silme ette laotub pisikestest pusletükikestest valminud terviklik ja täiuslik pilt tekitab ilmselgelt kergendustunde. Imetlete oma kätetööd. Ehk isegi tähistate . Ja siis on põhjust ju ka meenutada. Mõtlete nende detailide peale, mida otsisite võib olla eriti kaua. Meenuvad need mõnusad hetked, kui saite keskenduda tükilise maailma kokkupanemisele. Kulus siis terviku saavutamiseks mõni tund, päev või koguni mitu kuud.

Põhjust on küllaga rõõmustamiseks valmis töö üle. Eesmärk on saavutatud! Olgu see siis 1000 tükist või kaheksateistkümnest tuhandest tükist kokku pandud. Või veelgi väiksemast või veelgi suuremast pusle tükkide arvust tasapinnaline pilt või hoopis 3D pusle.

Detailirohke pilt rõõmustab südant ja silma.
Aga … väike kahjutunne võib tekkida … no ei raatsi peale suurt tööd seda lõhkuda. Valminud pilt on nii ilus, et sobib interjööri kaunistama. Selle võib seinale panna nagu maali. 3D pusle võib olla kena kujunduselement ruumis.

Alahinnata ei tohi laste poolt kokku pandud puslesid. Kui ikka lapse lemmiktegelasega pusle on kokku saadud ja lapse ei raatsi mitte kuidagi seda lahti uuesti võtta ning soovib ilmtingimata seda säilitada, siis tasub lapse soovi austada.

Õnneks on olemas lahendus.
Kui te olete oma töö kokku pannud sobiva aluse peal, siis on hea lahendus võtta appi pusle liim .

Pusle liimi on lihtne kasutada. Liimiplekkide vältimiseks võiks pusle enne liimi kasutama asumist panna koos alusega paberi peale. Nüüd pigista tuubist vajalik kogus pildile ja kata selle pealispind ühtlaselt. Lase kuivada. Pusle liim kuivab ja muutub läbipaistvaks peale ühe tunnist kuivamist. Võib muidugi kindluse mõttes kauem lasta kuivada, eriti kui oled peale pannud veidi paksema kihi pusle liimi. Pärast pusle liimi kasutamist eemalda liimituubi otsas olev švamm ja pese see hoolikalt puhtaks. Vastasel juhul kuivab švamm kõvaks ja seda pole võimalik teist korda kasutada.

Pärast kuivamist polegi enam muud kui pane pilt sinna kuhu see sinu arvates kõige paremini sobib.

Pusle liim sobib paljudele pusledele

Pusle liim sobib nii klassikaliste puslede, kui ka star Line, Color star Line ja Flokati sarja puslede liimimiseks. Näiteks 200 ml liimist jagub kaheksa 500 tükiga või nelja 1000 tükiga pusle liimimiseks.

Leie endale sobiv pusle ja sinna juurde kohe ka pusle liim meie e- poest.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 6% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 6% allahindlust oma esimeselt ostult!