SUVISED PUSLED VIHMASTEKS SUVEÕHTUTEKS

SUVISED PUSLED VIHMASTEKS SUVEÕHTUTEKS

Suvi on üks ülimalt mõnus aastaaeg. Lapsed on koolist vabad. Puhkused. See tähendab, et on palju vaba aega, palju rõõmu, lusti ja lõbutsemist. Lihtsalt super! Päikselised, soojad päevad võimaldavad nii palju värskes õhus aega veeta kui süda lustib. Ujumine on paljudel kuumade suvepäevade meelistegevus. Jalutamine looduses või kaunites loodusparkides ja -aedades ning imeliste lõhnade ninasõõrmeisse ahmimine kuulub suvesse. Kaunid lilled rõõmustamas silma ja südant… See ongi suvi, rõõmus aastaaeg.

Aga suvi tähendab ka vahel liiga palju palavust või siis vihmased ilmad, kui õue väga ei kipu. Või on hetked, kus korraks tahad aja maha võtta, istuda ja puhata kõigi nende toredate laagrite, reiside, suvepidude ja muude tegevuste vahel.

See aeg on aeg, kus saab oma suvise aja sisustada puslede kokkupanemisega, jäädvustamaks suve eredamaid hetki. Pusle kokkupanek koos lastega on hea võimalus nende tähelepanu korraks kõrvale juhtimiseks videomängudest ja televiisorist.

Nii ongi mõnus ette võtta mõni suvega seotud puslepilt. Paljudel suvistel puslepiltidel on õitsvaid lilli, rohelist rohtu, linde ja loomi, aga ka päikeseloojanguid, puid, rannamelu, pilte vaatamisväärsustest, see loetelu pole sugugi ammendav, valik on suur ning värviküllane.

Vähemalt nelja aastaste lastega on vahva kokku panna pilt kui olete rannas mõnusalt aega veetnud. Pilt aitab meenutada vahvaid supluseid ja veemänge. Liivalosside ehitamist ja päikese käes mõnulemist.

Suuremate lastega (9+) on põnev kokku panna imeline pilt hobustest, eriti kui olete ka külastanud mõnda põnevat perefarmi, kus loomadega saadud tegeleda.

Mõnikord võime end unustada imetlema liblikate imelisi värve, nende nõtkust ja kergust suvises päevas. Miks mitte selle kohta rohkem uurida ja jäädvustada see looduse võrratu looming puslepildina endale.

Lillede imeline maailm. Raske on nendest mööduda kordagi neile pilku pööramata. Lõhnad, värvid, erilised kujud ja suurused. Tahaks neid kaasa haarata ja loota, et seda ilu jätkub ja jätkub. Kuid lilled on looduses kõige ilusamad. Jäädvustades lilleilu puslepildina saame neid kauneid emotsioone kerge vaevaga enda silme ette manada ning kujutleda ninasõõrmeis neid tuttavaid ja samas kordumatuid suvelõhnasid.

Ah, need kirkad on suvevärvid! Kui tore, et meil on looduses erinevad aastaajad, kus värvid on iga kord erinevad.

Aga see võib olla paras aeg unistamiseks, pannes kokku näiteks maailmakaardi ja arutades sinna juurde kuhu võiks kunagi veel reisida.

Kui mõni puslepilt meenutab kohe eriliselt Sinu suve, siis saab selle peale kokkupanemist seinale pildina panna. Et siis kui pilk sellele peale satub, tuleks see mis ilus ja hea, ikka ja jälle meelde.

Suvi on nii armas aastaaeg! Ja looduse vaikuse kujutamine pusle kujul on nii armas. Vihmasteks suveõhtuteks, kui akna taga on vesine ja märg ning toasoe kõditab, on hea osta meie e-poest suviseid puslepilte. Nautige suve ka siis, kui suvi selleks korraks vaid mälestustes!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 6% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 6% allahindlust oma esimeselt ostult!