PROOVI 1000 TÜKILIST PUSLET!

PROOVI 1000 TÜKILIST PUSLET!

1000 tükilise pusle kokkupanek võib olla väga lõbus, kuid võib olla ka keeruline. Kui te olete juba piisavalt kokku pannud väikesemaid puslesid ja tunnete, et olete valmis uueks väljakutseks, siis proovige mõnda meie e-poe pea paarisajalisest 1000 tükilise pusle valikust.

Ning kui vahva pilt koos, saad selle soovi korral kokku panduna kasvõi seinale kaunistuseks panna. Kasutada tuleb vaid pusle liimi, see aitab sinu suure töö säilitada. Inspiratsiooniks on siin mõned 1000 tükilised pusled, mis meile meeldivad:

Midagi muinasjutusõpradele

Ravensburger pusle Lumivalgeke

Pane kokku selle kauni muinasjutu peategelaste imevahva pilt ja tuleta meelde, kas tead mis on Lumivalgekese sõprade nimed. Saladuskatte all olgu öeldud – Doktor, Toriseja, Aevastaja, Unimüts, Ninatark, Õnneseen, Häbelik.

Või siis loo 1000 tükist kokku Draakonite kuningas. IDEE! Kui sulle lisaks puslede kokkupanemisele meeldib kirjutada lugusid või jutustada jutte, siis on tore peale pildi kokku saamist teha sellest oma muinasjutuline lugu. Inspiratsiooni saad nendest imetillukestest tükkidest, mis su sõrmede vahelt läbi käisid. Või sukelduge oma fantaasiamaailma ning rääkige sõpradega üks päris oma lugu Draakonite kuningast. Nii võid seinale panna pildi ja selle juurde raamituna ka LUGU.

Loomasõpradele

Dino peitepusle Tiigrid või Dino peitepusle Kassid
Pane kokku imelised loomade piltidega pusled, loe kokku mitu ühelt pildilt leiad. Paned ehk nimedki. Loomade võrratu maailm läbi detailide vaadelduna on avastamist väärt!

Meri, vesi, kalad – väärt maailm
1000 tükilise pusle kaasabil saada avastada veealust maailma, lausa kuningriiki , sõita merest merre,

Maailm on imeline
Tuledes särava linna saad panna kokku 1000 tükilisest Dino neon puslest. Või hoopis selle maagilise pildi, mis helendab pimedas.

1000 tükiline pusle on imepärane vahend ka panoraampiltide kokkupanemiseks. On see siis maastike vaated või linnade vaated, ikka on ilus!

Reisi puslega ja pusleta
Puslet kokku pannes võib ära käia Itaalias või Amsterdami lilleturul , Tõsi, esialgu küll vaid pildina. Kuid ehk just nendest piltidest saad kokku panna oma tuleviku unistuste reisi ja käia ära kohtades, mille olid avastanud 1000 pusle tüki maailmas.

Ravensburger päikeseloojangu pusle tuletab ikka meelde kui tore, on päriselt ka nautida uhkeid päikeseloojanguid, neid värvide mänge värelemas metsa taha või mere rüppe. Nii tõene ja nii päris, et tasub ka päriselt aeg-ajalt käia jõudu ammutamas sellistest hetkedest looduses.

Alati võid võtta peale pusle kokku panemist endale lisa väljakutse, näiteks teed kindlaks, mis hoone ja kus linnas asub Itaalia pildi peal. Või mis lilli müüakse lilleturul. Sest oled ju nii palju detaile selgeks saanud, et üks pisike uudishimu rahuldamine sinna otsa ainult rikastab su maailma!

Meie e-poes on nii palju vahvaid ja erinevatele huvidele sobivaid 1000 tükilisi (ja muidugi ka vähema ja rohkema pusle tükkide arvuga) puslesid. Tule, vali ja osta.


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 6% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 6% allahindlust oma esimeselt ostult!